Loading color scheme

Kim jesteśmy

Say Social Stalowa Wola

 

SaySocial to unikalna mieszanka talentów, wiedzy i umiejętności osób doświadczonych od wielu lat w świecie marketingu internetowego i grafiki komputerowej.

Nasz zespół powstał na bazie doświadczenia dwóch firm - agencji reklamowej specjalizującej się w marketingu internetowym oraz kilkuosobowego działu marketingu jednej z wiodących, polskich firm produkujących uznane w Polsce i Europie, nowoczesne i ekologiczne urządzenia grzewcze. 

Dopełnieniem zdobytej przez lata wiedzy i doświadczenia jest cały szereg odbytych przez nasz zespół specjalistycznych szkoleń prowadzonych przez najlepszych w Polsce i Europie specjalistów z zakresu mediów społecznościowych, e-commerce, analityki internetowej, tworzenia i optymalizacji stron internetowych, przetwarzania danych osobowych, skutecznej komunikacji w internecie, grafiki komputerowej i innych.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki.Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Zaakceptuj i zamknij to okno
EU Cookie Directive Module Information