Loading color scheme

Śniadanie Biznesowe Stalowa Wola
SaySocial partnerem Śniadania Biznesowego

W dniu 18 czerwca 2019 r. mieliśmy przyjemność zaprezentowania marki SaySocial podczas XI Śniadania Biznesowego organizowanego przez Miasto Stalowa Wola.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy uczestniczyć w tym inspirującym wydarzeniu tym razem w roli partnera.

Zachęcamy wszystkie stalowowolskie firmy do udziału w kolejnych Śniadaniach Biznesowych, które dają możliwość nawiązania bardzo ciekawych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń, zainspirowania się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz miłego spędzenia czasu w dobrym towarzystwie firm tworzących stalowowolski biznes.

czytaj więcej
Pomysły na posty Facebook
Post naszego autorstwa wyróżniony przez NowyMarketing

Również NowyMarketing docenił nasz primaaprilisowy żart przygotowany dla marki Rakoczy. Post znalazł się w zestawieniu 20 najciekawszych postów, które "najbardziej urzekły" redakcję NowegoMarketingu. Dziękujemy za to miłe wyróżnienie :)

W zastawieniu najciekawszych postów znaleźliśmy się obok takich marek jak m.in. Google, OLX, BNP Paribas, Żywiec, X-kom i kilku innych.

czytaj więcej
Facebook post na primaaprilis
Post dla marki Rakoczy wśród najciekawszych postów marek z okazji Prima Aprilis.

Jest nam niezmiernie miło z faktu, że w tegorocznym zestawieniu najciekawszych w Polsce postów marek z okazji Prima Aprilis przygotowanym przez SocialPress znalazł się post naszego autorstwa przygotowany dla marki Rakoczy.

Kocioł zasilany makaronem znalazł się w zestawieniu najlepszych psikusów razem z postami 13 innych marek między innymi LPP, Kaufland, OLX, Freshmail, Żywiec, Brand24 i Freshmail.

czytaj więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki.Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Zaakceptuj i zamknij to okno
EU Cookie Directive Module Information