Loading color scheme

Precyzyjna reklama

Reklama w mediach społecznościowych to najbardziej precyzyjna i najtańsza forma dotarcia do Twoich klientów! Wyświetlasz reklamę tylko tym osobom, do których chcesz trafić dzięki czemu nie ponosisz kosztów za reklamę, która przypadkowo trafia do osób, które nie są Twoją grupą docelową.

Kosz dotarcia do jednej osoby jest tańszy niż koszt papierowej ulotki, a w przeciwieństwie do ulotek w pełni kontrolujesz do kogo trafi Twoja reklama.

Przykładowo - jeśli Twoja firma działa w branży ślubnej możesz wyświetlić swoją reklamę tylko tym osobom, które są już zaręczone, a które nie wzięły jeszcze ślubu. Możesz dodatkowo określić ich wiek, płeć, zainteresowania dodatkowe oraz miejsce zamieszkania z dokładnością do 1km2!

Możesz również zasypać miasto ulotkami lub wykupić reklamę w radio lub telewizji, ale wtedy zapłacisz również za wszystkie te osoby, które Twoją reklamę zobaczą przypadkowo, w tym przypadku prawdopodobnie więcej niż 90% osób do których dotrze reklama.

Jesli np. prowadzisz pizzerię możesz wyświetlić swoją reklamę wszystkim osobom, które lubią pizzę z Twojego miasta lub okolicy. Masz zakład fryzjerski lub kosmetyczny? Wyświetl swoją reklamę kobietom, które interesują się fryzurami i zabiegami kosmetycznymi lub szeroko rozumianą urodą.

Koszt dotarcia do 1000 osób to przeciętnie 2,5zł!

Znasz tańszą i lepszą formę reklamy?

My też nie :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo, do celów analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki.Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Zaakceptuj i zamknij to okno
EU Cookie Directive Module Information