Loading color scheme

Oferta pracy: Grafik - social media manager

SMP Group Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Grafik - social media manager

Miejsce pracy: Nisko k. Stalowej Woli

Obowiązki:

tworzenie materiałów graficznych do działań digitalowych (media społecznościowe, strony internetowe),
tworzenie materiałów graficznych do wydruku (wizytówki, ulotki, bannery, itp.),
tworzenie z materiałów graficznych krótkich wideo na Instagram/Facebook Stories, Instagram Reels, TikTok,
opracowywanie harmonogramów wpisów w mediach społecznościowych (współpraca z Klientem),
zamieszczanie wpisów w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Pinterest, TikTok),
współpraca z drukarniami (nadzór nad zamówieniami).

Wymagania:

bardzo dobra znajomość programów Adobe Illustrator, Adobe Photoshop,
bardzo dobra znajomość pakietu Office (głównie Word i Power Point),
dobra znajomość social mediów (umiejętność pisania tekstów będzie dodatkowym atutem),
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

ciekawą pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
dogodną formę współpracy (umowa cywilnoprawna lub umowa B2B),
dobrą atmosferę pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie.

Szczegóły oferty pod numerem tel. 502 114 158 (Pn – Pt od 7.00 do 15.00)

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres: [email protected] lub pozostawienie osobiście w siedzibie firmy przy ul. Sandomierskiej 203 w Nisku (Pn – Pt od 7.00 do 15.00).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SMP Group sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

  Zaakceptuj i zamknij to okno